Omalle tontille 2/ 2023 valmistunut uusi koti nyt myytävänä.
Tässä kohteessa hoitovastike-etu, maksamme puolestasi vuoden hoitovastikkeet!
Nyt myös lisäetuna lämmin autohallipaikka vuodeksi veloituksetta kymmenelle ensimmäiselle kampanja-aikana asunnon ostavalle!
Tarjoukset koskevat uusia kauppoja, jotka tehdään 30.4.2023 mennessä. Tarjouksia ei voida yhdistää muihin etuihin.
Lukuisat korkeat ikkunat tuovat paljon luonnonvaloa. Lasitettu parveke suuntautuu länteen eli auringonlaskujen suuntaan.
As Oy Oulun Sepänpiha rakennetaan yhtiön omistamalle tontille Limingantullin Mestarikortteliin vain parin kilometrin etäisyydelle Oulun kauppatorista.
Omalle autolle voi hankkia paikan maanalaisesta autohallista, josta pääsee hissillä kotikerrokseen.
Limingantullista on kehittynyt Oulun uusi nuorekas kasvukeskus aivan ydinkeskustan viereen. Aivan läheltä Sepänpihaa löytyy erikoistavarakauppoja, ruokapaikkoja ja kahviloita. Lapsiperheille tärkeät päiväkoti ja koulu palvelevat noin kilometrin etäisyydellä. Liikuntaa harrastavalle Limingantulli on suorastaan unelmasijainti. Sovi yksityiesittely ja mennään tutustumaan uuteen kotiin pekka.arbelius@arbeliuslkv.fi
Muut vastaavat huoneistot:
A 12 3krs. mh. 78 850 euroa Vh. 259 800 euroa.
A 18 4krs. mh. 80 200 euroa Vh. 265.000 euroa.
A 24 5krs. mh. 82 410 euroa Vh. 272 600 euroa
A 30 6krs. mh. 86 140 euroa Vh. 284 800 euroa.